Відвідування студентами і співробітниками ОДЕКУ мюзиклу «Оскар».

15.11.2018 р., завдяки організаційним зусиллям викладачів кафедри українознавства та соціальних наук Слободянюк О.Р., Глушкової Н.М. та Бубнова І.В. було організовано відвідування студентами та співробітниками  університету мюзиклу «Оскар»» Одеського академічного театру музичної комедії ім. Михайла Водяного.

Цього буденного осіннього вечора посеред тижня, коли здається, що купа поточних справ не відпускатиме ані на мить, іскрометна французька комедія Клода Маньє «Оскар» стала просто несподіваним подарунком-релаксацією, тим приємним перепочинком, який наче перезавантажив сили та іздригнув всі негативні емоції важкого дня.
Цей спектакль, наповнений калейдоскопом подій, смішних ситуацій і яскравих емоцій, які множилися з монету відкриття
завіси і  до самого фіналу, буквально заряджає глядачів бешкетним гумором і енергією. Додайте до цього чудову музику, у якій переплелися естрада і джаз, рок і фанк, яскраві виразні костюми акторів, органічний світовий супровід.

Смішний і яскравий мюзикл, з його динамічним витриманим ритмом, оригінальними пластичними розв’язками. сприймався з легкістю і певною ностальгією. Саме так – ностальгією, бо на певному етапі починаєш відчувати, що повертаєшся у далекі 70-ті роки, коли по кіноекранах прогримів, скоривши глядачів, той самий «Оскар», з блискучим Луи де Фюнесом у головній ролі.

Отож одеська відповідь класиці французького комедійного жанру видалася цілком гідною – іскрометна, порядком божевільна комедія з досить пізнаваними реаліями наших днів.

Цей яскравий мюзикл подарував масу позитивних емоцій для майже 60 представників ОДЕКУ, які взяли участь у цьому заході і, які, як ми сподіваємося, будуть разом з нами на майбутніх виставах театрів Одеси

Травень 2024