ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020/2021

Проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка у 2020/2021 н.р.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2020/2021 навчальному році» викладачами кафедри українознавства та соціальних наук ОДЕКУ 27-30 жовтня 2020 року було проведено І етап зазначеного конкурсу (написання конкурсних робіт), участь в якому взяли 26 студентів 1-3 року навчання.

Конкурс проводиться щорічно з метою вшанування пам’яті та творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виховання в учасників конкурсу почуття любові до рідного краю, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Специфікаобмежувальних заходів зумовила відповідний формат цьогорічного конкурсу, його проведенння було організовано в дистанційному  онлайн режимі. Завдяки організаційним зусиллям викладачамів кафедри Мирошниченко М.І., Кантаржи Н.І., Троян А.О. було розгорнуто інформаційну кампанію в соціальних мережах і спеціальних  Zoom-конференціях для студентів 2-3 курсів щодо термінів і умов проведення заходу.

Під керівництвом старшого викладача Мирошниченко Марії Іванівни, в перший день конкурсу, в аудиторному форматі була організована зустріч зі студентами 1 року навчання, де вона звернулася із привітальним словом до учасників і ознайомила їх з умовами виконання конкурсних робіт.

За результатами перевірки виконання конкурсних завдань, традиційно, 9 листопада у День української писемності та мови були оголошені  студенти-переможці. Ними виявилися, зокрема:

1-е місце: Добрянська Яна Вячеславівна – студентка групи ГМ-19 ( керівник – ст.викл. Мирошниченко М.І.);

2-е місце: Грамащук Руслан Сергійович – студент групи Е-31 ( керівник – доц. Троян А.О.);

3-є місце: Худякова Марія Віталіївна – студентка групи ЕГ-33 ( керівник – ст.викл. Кантаржи Н.І.);

Дякуємо всім учасникам першого етапу конкурсу і бажаємо успіхів переможцям на наступному раунді заходу