Участь у вебінарі «Платформа «Labster»: використання віртуальних симуляцій у навчанні»

1 листопада 2023 року завідувач кафедри соціально-гуманітарних наук доц.Бубнов І.В. взяв участь в роботі вебінару на тему: «Платформа «Labster»: використання віртуальних симуляцій у навчанні».

Цей захід було організовано Міністерством освіти і науки України  в рамках співпраці  з провідною платформою для віртуальних лабораторій та інтерактивної освіти «Labster».
Платформа Labster є одним із світових лідерів з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, які вже успішно застосовуються в 2000 навчальних закладах. Вона пропонує безкоштовний доступ до сотень віртуальних симуляцій з таких галузей як: біохімія; біологія; хімія; наука про землю; фізика тощо.
Цей вебінар був зорієнтований на надання вичерпної інформації щодо можливостей і функціоналу платформи «Labster», зокрема, на те, щоб можна було практично застосовувати різні віртуальні симуляції в конкретних навчальних курсах.
Організатори вебінару також висвітлили найкращі приклади роботи з Labster,  представили інформацію щодо отримання викладачами доступу до сертифікаційного курсу з оволодіння методикою роботи на цій платформі,
Учасники вібінару отриамили відповіді на питання пов’язані з локалізацією віртуальних навчальних комплексів та інструкцій щодо застосування інтерактивних вправ, які виконуються у 3D-середовищі віртуальних лабораторій; можливостей самостійного підключення викладачами учнів і студентів з подальшим аналізом результатів їх робіт тощо.
Участь у вебінарі виявилася дуже актуальною і корисною з огляду оволодіння новітніми інструментами задля забезпечення доступу до якісного дистанційного та змішаного навчання

Добавити коментар

Червень 2024