Профорієнтаційний захід в Одеській ЗОШ №5

18 жовтня 2019 року, в межах програми екологічного виховання учнівської молоді, старша викладачка кафедри українознавства та соціальних наук Кантаржи Н І.  за активного сприяння аспіранта другого року навчання ОДЕКУ, засновника школи екологічного лідерства Владислава Михайленка, на базі Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 міста Одеси провели лекцію-презентацію «Збережемо нашу планету разом».

Цікава, захоплююча, пізнавальна доповідь  В.Михайленка викликала не аби яку увагу з боку школярів. Вони жваво відповідали на питання лектора, демонструючи свою небайдужість до проблем збереження природних ресурсів і охорони навколишнього середовища.

Організаторам заходу також вдалося залучити школярів 10-11 класів цього навчального закладу до змістовного діалогу щодо їх особистої відповідальності у питаннях екологічної безпеки у повсякденному житті та тих можливостей, які надає в цьому аспекті навчання в Одеському державному екологічному університеті. Зокрема, у ході зустрічі майбутні випускники школи отримали інформацію  про умови вступу до ОДЕКУ за різними спеціальностями, перспективи навчання і подальшого працевлаштування та про специфіку вступної компанії 2020 року.

Цей захід виявився дуже корисним як в аспекті ефективного розповсюдження екологічних знань серед учнівської молоді так і в плані спрямованої профорієнтаційної роботи.

Захід закінчився гучними аплодисментами подяки організаторам та численними запрошеннями до майбутніх тематичних зустрічей.